Album o Puszczy Karpackiej

Zachęcamy do zakupu wydanego przez naszą Fundację albumu z unikalnymi fotografiami z Puszczy Karpackiej.

Album prezentuje piękno jednego z najcenniejszych przyrodniczo lasów w Europie – Puszczy Karpackiej pokrywającej Bieszczady, Beskid Niski i Pogórze Przemyskie. Zobaczymy w nim ocalałe fragmenty puszczy karpackiej o cechach lasu pierwotnego, z unikalnym zestawem gatunków związanych z obecnością starych drzew i wielkowymiarowego martwego drewna. Dom dla dużych drapieżników – rysia, wilka i niedźwiedzia. Z publikacji dowiemy się wielu ciekawostek przyrodniczych np., że najwięcej fragmentów reliktowej puszczy karpackiej zachowało się w okolicach projektowanego Turnickiego Parku Narodowego na pograniczu Pogórza Przemyskiego i Gór Sanocko-Turczańskich. Autorem tekstu jest wybitny znawca bieszczadzkiej przyrody dr Stanisław Kucharzyk. Jest to z całą pewnością jedna z najpiękniejszych publikacji pokazujących karpackie lasy, życie dzikich zwierząt i unikalne widoki z połonin.

Album jest w twardej oprawie, wydrukowany na papierze kredowym matowym, ma 152 strony, jest całkowicie dwujęzyczny – w wersji polskiej i angielskiej. Układ jest horyzontalny, wysokość: 22,5cm, szerokość: 25cm.

Album można kupić bezpośrednio w Fundacji Dziedzictwo Przyrodnicze.
Kontakt w sprawie kupna albumu: d.wisniewski@przyrodnicze.org

Koszt albumu: Specjalna cena – 39 zł (zamiast 45zł) + 10zł przesyłka (Poczta Polska, polecony, koperta bąbelkowa, koszt przesyłki zależy od ilości albumów)

Dane do przelewu:
Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze
Leszczawa Dolna 16
37-740 Bircza
71 1050 1562 1000 0090 8012 6981
Tytułem: zakup albumu „Reliktowa Puszcza Karpacka”

okladka

1

 

2

3

4

Dzięki Waszej POMOCY CHRONIMY Przyrodę Karpat
Wpłata jednorazowa
Pomoc regularna
Podaruj 1% podatku