Zapytanie ofertowe dot. sprzedaży wraz z dostawą oraz nasadzeniem ręcznym zieleni na terenie Zespołu Zamkowo-Parkowego przy Muzeum Kresów w Lubaczowie | Fundacja Dziedzictwo Przrodnicze | przyrodnicze.org

Zapytanie ofertowe dot. sprzedaży wraz z dostawą oraz nasadzeniem ręcznym zieleni na terenie Zespołu Zamkowo-Parkowego przy Muzeum Kresów w Lubaczowie

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją inicjatywy oddolnej pn.?Odtworzenie historycznego założenia ogrodowego w Zespole Zamkowo-Parkowym przy Muzeum Kresów w Lubaczowie? realizowanej w ramach projektu ?Inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju Polski Wschodniej? finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze zaprasza do składania ofert na:

Sprzedaż wraz z dostawą oraz nasadzeniem ręcznym zieleni na terenie Zespołu Zamkowo-Parkowego przy Muzeum Kresów w Lubaczowie na obszarze 3,6 ha zgodnie ze specyfikacją w załączonym poniżej zapytaniu ofertowym.

Formularz do pobrania

Termin nadsyłania ofert: 24.10.2016. (do godz. 14.00)

Usunięto obraz..

Pomóż nam chronić polską przyrodę przekazując darowiznę

Razem z nami chroń niedźwiedzie, wilki, rysie i żbiki. Pomóż chronić ostatnie stare drzewa Puszczy Karpackiej i ich mieszkańców. Liczy się każda kwota.

Aktualnie zbieramy na ratowanie gniazd orłów przednich.

Wybierz kwotę lub wpisz własną
30 zł
50 zł
100 zł
Dowolna
Dane wpłacającego