Strona główna » Prowadzący

[vc_row css=”.vc_custom_1485440150066{background-image: url(https://przyrodnicze.org/wp-content/uploads/2016/11/DBB_Bieszczady_dzien_I_II-15-of-22-1-e1480596265827.jpg?id=858) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” el_class=”display_flex center_all height380″][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column el_class=”text-centered”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|font_size:50|text_align:center|color:%2391bd31″ use_theme_fonts=”yes” el_class=”co_robimy”][vc_column_text]Grzegorz Leśniewski

Jeden z czołowych fotografów przyrody w Polsce. Przyrodnik z wykształcenia, fotograf z zamiłowania i zawodu. Za pomocą aparatu od ponad dwudziestu lat próbuje uchwycić piękno polskiej przyrody,  jej bogatą i zróżnicowaną florę, malownicze krajobrazy Roztocza, Polesia i Doliny Biebrzy, a w szczególności dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

Od zawsze fascynowała go przyroda Bieszczadów, dlatego to właśnie jej poświęca najwięcej uwagi i czasu. Od 10 lat realizuje projekt fotografowani na wolności największych polskich drapieżników: wilka, rysia i niedźwiedzia.

Grzegorz był często zapraszany jest jako juror w wielu konkursach fotografii przyrodniczej. W latach 2009-2014 był jurorem Wielkiego Konkursu National Geographic Polska. W 2005 roku został odznaczony tytułem Fotografa Roku, przyznawanym przez Związek Polskich Fotografów Przyrody.

Jako jedyny Polak, zaproszony został do udziału w programie Wild Wonders of Europe. Prelegent na największych europejskich festiwalach fotografii przyrodniczej: WildPhotos w Anglii, GDT w Niemczech, Festvial Photo Montier we Francji, NVN w Holandii, Golden Turtle w Rosji i Festival Namur w Belgii. Założyciel i autor fotografii facebook?owego profilu Dzień Dobry Bieszczady poświęconego przyrodzie Bieszczadów, który zdobywa uznanie wciąż rosnącej grupy niemal 170 tysięcy fanów.
www.grzegorzlesniewski.pl[/vc_column_text][vc_images_carousel images=”1192,866,858,796,1211″ img_size=”large” onclick=”custom_link” custom_links_target=”_blank” autoplay=”yes”][vc_single_image image=”1193″ img_size=”large” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://www.facebook.com/DzienDobryBieszczady/?fref=ts”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Dowiedz się więcej” font_container=”tag:h3|font_size:26px|text_align:center|color:%230a0a0a” use_theme_fonts=”yes” el_class=”page_menu_heading”][vc_wp_custommenu nav_menu=”36″ el_class=”page_menu”][/vc_column][/vc_row]