.

Promocja projektu na imprezach ekologicznych i promujących region

Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze w ramach projektu "Twój głos ratuje Twój las – początek partycypacji w zarządzaniu lasami" w okresie kwiecień ? wrzesień uczestniczyła w wielu imprezach ekologicznych i promujących region m.in. w Dniu Ziemi 2015, Majówce pod  dereniem i jabłonią ,IV Pikniku Organizacji Pozarządowych, 18. Ordynansowych Manewrów Szwejkowskich w Twierdzy Przemyśl, WINCENTIADZIE, Międzynarodowym Festiwalu Derenia.

Podczas imprez Fundacja wraz z wolontariuszami przekazywała informacje na temat projektu, zainteresowanym rozdawała ulotkę informacyjną dotyczącą działań partycypacyjnych oraz promocji projektu. Z kolei atrakcją dla najmłodszych były przyrodnicze konkursy z zagadkami, malowanie twarzy, wizerunkami roślin i zwierząt występujących w karpackich lasach oraz domalowywania liści do ręcznie malowanych plakatów z drzewem.

Stoisko Fundacji Dziedzictwo Przyrodnicze cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających, którzy mogli zapoznać się z informacjami na temat projektu oraz ogólnej działalności Fundacji na rzecz ochrony przyrody.

.

Zobacz również

15 02-2016
https://www.youtube.com/watch?v=df6jF6D8ADg
27 04-2017
Ważą się losy turnickich lasów i obszaru zgłoszonego jako projektowany Turnicki Park Narodowy oraz proponowany Rezerwat ?Reliktowa Puszcza Karpacka?. Do 4 maja mamy ostatnią…
07 12-2017
Wciąż nie ma decyzji Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w sprawie powołania nowego rezerwatu przyrody "Reliktowa Puszcza Karpacka". Tymczasem nowy Plan Urządzania Lasu dla…