Iwona Bara

Iwona Bara

mgr ochrony środowiska, ekolożka, przyrodniczka, specjalistka GIS (analiza danych przestrzennych)

Co robi w FDP? / Funkcja

Wdraża, koordynuje i rozlicza projekty finansowane z grantów zewnętrznych oraz kampanii wewnętrznych Fundacji; tworzy mapy i analizuje dane zebrane z terenu

Dlaczego FDP?

Nigdy nie wyobrażałam sobie innej pracy, poza pracą dla przyrody. Podczas studiów, dzięki aktywności w Kole Naukowym Przyrodników, zaangażowałam się w wolontariat na obszarze Pogórza Przemyskiego i w badania terenowe na tamtejszych obszarach Natura 2000. Tam poznałam Fundację i zaczęłam śledzić jej działania. Podczas zbierania materiału do pracy magisterskiej w dolinie Sopotnika, związałam się sentymentalnie z obszarem projektowanego Turnickiego PN. Wkrótce później, oferta pracy w Fundacji sama do mnie trafiła, zgłosiłam się i od 7,5 lat (z dwoma urlopami macierzyńskimi) mogę działać bezpośrednio na rzecz ochrony Puszczy Karpackiej.
W Fundacji cenię sobie możliwość samorozwoju, zaufanie do współpracowników, podejmowanie działań uzasadnionych i efektywnych oraz fakt, że każdy w Fundacji czuje to co robi i jest pewien, że robi coś ważnego.

W czasie wolnym...

W wolnym czasie szukam wyciszenia, wchodzę do lasu, siadam pod drzewem i próbuję wypatrzeć to, czego nie widzą inni. Czytam, pletę makramę. Lubię chodzić po górach i dolinach, szczególnie tych niegdyś zamieszkałych, a teraz opuszczonych.

Przekaż darowiznę

Pomóż chronić polską przyrodę

Razem z nami chroń niedźwiedzie, wilki, rysie i żbiki. Pomóż chronić ostatnie stare drzewa Puszczy Karpackiej i ich mieszkańców. Liczy się każda kwota.

Przekaż swój 1,5% KRS: 0000305072 

Konto bankowe (wpłaty w PLN) 

71 1050 1562 1000 0090 8012 6981

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z Polityką Prywatności

Zapoznałem/łam się z Klauzulą informacyjną

top