Pluxee Polska wspiera program Wieczne Lasy

6 lis, 2023 | Wieczne Lasy

W październiku do grona firm wspierających naszą fundację dołączyło Pluxee Polska – lider na rynku benefitów pracowniczych i narzędzi zwiększających sprzedaż. Każdy poczuje się doceniony i może cieszyć się małymi przyjemnościami, gdy karta przedpłacona Pluxee znajdzie się w jego rękach – jako świąteczny benefit pracowniczy, prezent od pracodawcy, bonus za doskonałe wyniki, czy nagroda za lojalność i zaangażowanie.

Dzięki przekazanemu wsparciu wspólnie utworzyliśmy 1 289m2 Wiecznego Lasu , a co za tym idzie ograniczamy emisję CO2, tworzymy ostoję dla dzikiej przyrody oraz wspieramy bioróżnorodność.

Cieszymy się, że firmy takie jak Pluxee w swoich celach zakładają wspieranie zrównoważonego rozwoju i społecznie odpowiedzialny biznes. Przyjmując strategię cyfryzacji rozwiązań firma stopniowo rezygnuje z papierowej wersji Świątecznego Pakietu Promocji dodawanego tradycyjnie do kart i kuponów Pluxee Prezent w okresie bożonarodzeniowym na rzecz cyfrowej wersji pakietu I to dzięki tej zmianie oraz klientom Pluxee, który wybrali elektroniczny Pakiet Promocji razem małymi krokami dbamy o naszą planetę.

Brawo Pluxee Polska! Razem chronimy klimat dla nas, dla przyszłych pokoleń i dla przyrody!