Bez kategorii

Pluxee Polska wspiera program Wieczne Lasy

W październiku do grona firm wspierających naszą fundację dołączyło Pluxee Polska – lider na rynku benefitów pracowniczych i narzędzi zwiększających sprzedaż. Każdy poczuje się doceniony i może cieszyć się małymi przyjemnościami, gdy karta przedpłacona Pluxee znajdzie się w jego rękach – jako świąteczny benefit pracowniczy, prezent od pracodawcy, bonus za doskonałe wyniki, czy nagroda za lojalność i zaangażowanie.

Dzięki przekazanemu wsparciu wspólnie utworzyliśmy 1 289m2 Wiecznego Lasu , a co za tym idzie ograniczamy emisję CO2, tworzymy ostoję dla dzikiej przyrody oraz wspieramy bioróżnorodność.

Cieszymy się, że firmy takie jak Pluxee w swoich celach zakładają wspieranie zrównoważonego rozwoju i społecznie odpowiedzialny biznes. Przyjmując strategię cyfryzacji rozwiązań firma stopniowo rezygnuje z papierowej wersji Świątecznego Pakietu Promocji dodawanego tradycyjnie do kart i kuponów Pluxee Prezent w okresie bożonarodzeniowym na rzecz cyfrowej wersji pakietu I to dzięki tej zmianie oraz klientom Pluxee, który wybrali elektroniczny Pakiet Promocji razem małymi krokami dbamy o naszą planetę.

 

Brawo Pluxee Polska! Razem chronimy klimat dla nas, dla przyszłych pokoleń i dla przyrody!

Przekaż darowiznę

Pomóż chronić polską przyrodę

Razem z nami chroń niedźwiedzie, wilki, rysie i żbiki. Pomóż chronić ostatnie stare drzewa Puszczy Karpackiej i ich mieszkańców. Liczy się każda kwota.

Przekaż swój 1,5% KRS: 0000305072 

Konto bankowe (wpłaty w PLN) 

71 1050 1562 1000 0090 8012 6981

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z Polityką Prywatności

Zapoznałem/łam się z Klauzulą informacyjną

top